Aktuálně máme volnou kapacitu pro váš projekt 📩

MENU

LED osvětlení

Montáž LED pásku k podsvícení zrcadla v koupelně - Brno-Komín

V rámci našich elektroinstalačních služeb jsme nedávno dokončili realizaci montáže LED pásku k podsvícení zrcadla v koupelně v lokalitě Brno-Komín. Tento projekt zahrnoval instalaci moderního LED osvětlení, které nejen zvýrazňuje krásu koupelny, ale také poskytuje praktické a energeticky úsporné osvětlení.

Montáž LED pásku jsme provedli s maximální pečlivostí, aby bylo dosaženo optimálního osvětlení a estetického vzhledu. Podsvícení zrcadla pomocí LED technologie přináší mnoho výhod, včetně dlouhé životnosti, nízké spotřeby energie a možnosti přizpůsobení intenzity světla podle vašich potřeb.

Naše služby zahrnují kompletní elektroinstalace v Brně a okolí, včetně odborné montáže LED osvětlení. Díky našim zkušenostem a odbornosti můžeme zaručit vysokou kvalitu provedené práce a spokojenost našich zákazníků.

Pokud plánujete modernizaci osvětlení ve své koupelně nebo máte zájem o jiné elektroinstalační práce, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme širokou škálu služeb od elektromontáží v Brně až po komplexní elektroinstalace.

 

2020
Brno-Komín
Máte zájem o podobné řešení?
Ondřej Kolbaba
Jednatel společnosti
 Montáž LED pásku |
 Podsvícení zrcadla |
 LED osvětlení koupelny |
 Instalace LED pásku |
 Elektroinstalace |

Prohlédněte si další realizace

2024
Elektroinstalace

Výroba a montáž elektroměrového rozvaděče

Brno-Komárov
2023
Zabezpečení objektu

Kamerový systém HIKVISION do komerčního sadu - Viničné Šumice

Viničné Šumice
2021
LED osvětlení

Osvětlení interiéru na míru

Chochola, Brno

Vyplňte nezávazně poptávkový formulář

Zaujaly vás naše služby? Ozvěte se nám! Po odeslání nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat do 3 pracovních dnů a na všem se domluvíme.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.